| tinka1 a întrebat:

Salut. Am feon care usuca parul si cu aer cald si cu aer rece. Daca imi usuc parul cu aer rece, il voi arde? Mi l-am vopsit blond si l-am distrus complet. Deci e bine sa il usuc cu aer rece?

Răspuns Câştigător
| Aimèeeee a răspuns:

Cu aer rece este indicat. Tine-l la distanta de 4-5 cm.

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Cu aer rece este mai periculos deoarece te poate prinde raceala.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aer rece la distanta de 30 cm e recomandat. De preferat lasat liber. Dar daca nu, lasa-l macar 30 de minute intr-un prosop ca sa fie absorbita apa si nu-l freca, doar preseazal.

| georgyanna22 a răspuns:

Da cu aer rece. daca vrei cu aer cald tine feonul mai la departare sa nu ti atinga firele de par. FUNDA.

| anonimusssssss696969 a răspuns:

Cel mai bine este sa il lasi sa se usuce natural pentru o vreme dar daca chiar vrei sa folosesti feonul foloseste-l cu aer rece in nici un caz cu aer cald...cu are cald il poti folosi stunci cand parul tau revine la viata ca sa zic asa adica cam peste vreo luna.

| Memories002 a răspuns:

Cu areul rece poti sa te usuci linistita, dar daca vrei sa te usci si cu aer cald tine feonul la distanta de vreo 4-5-6 cm de parul tau. Astfel vei evita arderea lui! happy