| Anesidora a întrebat:

Stie cineva cum completez formularul de pe olx la adresa expeditor daca vreau sa duc eu coletul la Cargus(completez cu adresa mea sau de la Cargus)?
Vreau un raspuns de la cineva care stie sigur. Ofer funda.Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa il duci tu? vine curierul la tine acasa

| Anesidora explică (pentru suntserios):

Pentru ca am drum pe la curier si daca vine curierul acasa trebuie sa platesc ceva bani in plus

| anonimuser205 a răspuns:

Detalii expeditor
Adresa la care vrei sa vina curierul

Scrii adresa ta, caci cei de la cargus vor veni sa ridice coletul de la tine de acasa si sa il expedieze catre cumparator.
Apoi tot ce trebuie sa faci este sa "Alegi data pentru ridicarea coletului" din formular. Funda?

| Anesidora explică (pentru anonimuser205):

Daca vin ei dupa colet trebuie sa platesc ceva in plus si stiu ca, cand lucrau cu fan courier completam adresa de la fan courier si duceam eu pachetul pana la ei si de acolo preluau ei