| Anca233 a întrebat:

Buna, știe cineva daca dau o comanda pe Shein mai mică, atât la preț (in jur de 50 lei) cât și la cantitate, o primesc? Auzisem ca se poate pierde comanda, dar nu știu cât e de adevărat.

Răspuns Câştigător
| CassiCass a răspuns:

Nu contează că este mai mică. O sa plătiți transportul cel mai probabil. Dar în nici un caz nu se va pierde atâta timp cât ați putut să o plasați și sa înregistrat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile sosesc in 2-3 saptamani, fiindca vin din China, cu cel mai ieftin mijloc de tarnsport.

| Jessica1235 a răspuns:

Eu am primit toate comenzile de pe Shein și mi-au ajuns în stare bună.

| vlladc a răspuns:

Poti sa daicomanda de orice pret, daca nu se poate site-ul nu iti v-a permite sa plasezi comanda