| Anonim2796 a întrebat:

Stie cineva de unde pot comanda ace, cerneala etc pentru un tatuaj stick and poke?

2 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Probabil pe internet și dublu bani dar de pe net nu e sigur și nici nu-ţi poți face asta igienic. Fix acu te gândești să te tatuezi să-ți faci răni când e virusu ăsta?

| Anonim2796 explică (pentru Justme32):

Imi face cineva care a lucrat in domeniu, doar ca tatuajul stick and poke pot sa il "bati" mai putin si se duce in cateva luni, fata de cel profesional