| Andry080 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj singura acasa. Am găsit pe Youtube o tehnică numita "Stick&Poke" si voiam să vă rog să îmi recomandați o cerneala care, daca nu durează permanent, macar câțiva ani. Dau funda la cel mai bun răspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte.

| ibaal a răspuns:

Cum sa iti faci singura!? Poate se infecteaza naibii si iti taie mana sau ce vrei tu sa tatuezi big grin laughing
plus ca genul asta de tatuaje,daca nu sunt facute de un pro, ies ca naiba, in unele locuri prinde cerneala, in unele nu, iese un mare chh.
Asta doar daca nu vrei sa iti faci unul "singur intre patru pereti" laughing
:●:
laughing

| Șurubelniță a răspuns:

Du-te la salon, nu are rost să te complici cu chestii de genul ăsta.

| Andry080 explică (pentru Șurubelniță):

Am 14 ani, aproape 15. Crezi ca ma primește la salon?