| Andr33a21 a întrebat:

Buna,
Stie cineva mai multe magazine in Timisoara de unde imi pot cumpara o rochie de seara/pentru nunta? As fi recunoscatoare daca mi-ati da o lista cu magazinele pe care le cunoasteti, cu preturi cat de cat accesibile. In afara de mall, ca alea le cunosc. Mersi!

3 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Poti incerca sa gasesti ceva si online. Au preturi bune unele magazine si produse de calitate:

www.cucuun-fashion.ro

www.amafashion.ro

| Lyvya1 a răspuns (pentru stefaniaa116):

Ati cumparat de pe www.cuccun-fashion.ro? sunt de incredere?

| Andr33a21 explică (pentru Lyvya1):

Nu,nu am cumparat. Site-uri online gasesc eu, eu aveam nevoie de magazine din Timisoara, vreau sa vad si probez ce cumpar. Oricum mersi.