| MaryMe a întrebat:

stie cineva un aparat foto cu care pot face poze sub apa, dar sa fie sub 10 milioane?

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Http://www.compari.ro/......sului.html
Sau poti gasi la real, carrefour, cora, kaufland : Intreaba de Olympus waterproof :D Sunt cele mai bune. Eu am unul exact ca cel din linkul de mai sus, am dat 720 de lei pe el si sunt foarte multumita. Bafta. FUnda?

2 răspunsuri:
| Dief a răspuns:

Nu iti trebuie aparat foto special. Eu am cumparat ceva de genu din Grecia, dar nu am facut niciodata poze cu el. Daca te interesezi putin, poate gasesti un fel de husa de protectie ( nu stiu cum sa o numesc). E din plastic si se inchide perfect sa nu intre apa, si poti sa o pui peste aparatul tau. Repet, nu stiu cat de sigur e pentru ca eu mi-am cumparat dar nu am testat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !