| FloareDeColt436 a întrebat:

Buna, stiti un SH online cu haine faine? In orasul meu la SH-uri se aduc lucruri foarte ieftine (nu neaparat ca pret, ci ca aspect). Am cautat niste site-uri online dar n-am gasit mai nimic ok.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Remixshop e foarte cunoscut. După părerea mea sunt prețuri cam mari dar merita sa arunci o privire.

| sierra1 a răspuns:

Fă o plimbre până în piață (obor sau ce aveți) și testezi pe viu ce găsești

Bula
| Bula a răspuns:

Postarea unui produs pe un magazin online costa peste 100 lei.
Cum SH are unicate sau serii foarte reduse, costul s-ar mari enorm, nimeni n-ar cumpara.
Din acest motiv nici site-uri de incredere ieftine nu vei gasi.

| Adina2004 a răspuns:

SH-uri online, mai greu.
Daca vrei totusi haine la un pret mai accesibil si nu esti foarte pretentioasa la materiale, poti incerca si NEER.ro