| giuliaelena666 a întrebat:

Buna, sunt cagule cu 3 gauri la jumbo Suceava?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dai vreo spargere?

| Zuzu1991 a răspuns:

Hai sa iti dau raspunsul care trebuie, trecand peste ideea de jaf, care se poate face binemercic cu un ciorap peste fata, nu iti trebuie neaparat cagula

ce gresesti tu este cuvantul "cagula", care se refera la mascati sau la jaf, ideea corecta nu este cagula ci... masca de schi, da, aceeasi Marie cu alta palarie, dar iese total din ideea de violentawinking

| Werrich a răspuns:

Numai la magazinele de vânătoare poți găsi. Poate și la Decathlon.

| Genevaaa a răspuns:

De ce? vrei sa jefuiesti ceva? E moda? vai

| giuliaelena666 explică (pentru Genevaaa):

? Vreau sa imi iau pentru poze dar si jaful e o ideelaughing)))

| Genevaaa a răspuns (pentru giuliaelena666):

Nu,nu o sa gasesti in jumbo. chestiile alea sunt folosite de catre oameni care jefuiesc. Pe net gasesti...

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Da am gasit si cu o gaura.A si era undeva pe raftul de jos si cu lanterna