| lazzaruss34 a întrebat:

Mai trebuie cerfiticat verde în Jumbo (Suceava)?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legal da.

| sierra1 a răspuns:

Legea așa zice dar n-o aplică mai nimeni (ok, excepție ăia de la kfc)

| gabicoo a răspuns:

Da!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Dar! Băieții au nevoie de clienți! Încearcă fără! Tu le arăți telefonul la intrare - ei mimează că te verifică și gata!
Am fost ieri. Eu am cerificat verde! L-am arătat și nici nu s-au uitat la el!

| lazzaruss34 explică (pentru gabicoo):

Ok, în Botoșani la oricare magazin ai merge nu te întreabă nimeni de cerfiticatul verde și m-am gândit că poate altfel este situația în Suceava

| Iote a răspuns:

Daaaaa.