| Kisssssss a întrebat:

Buna sunt din Braila si vreau sa imi iau roche de banchet [ sunt a 8 a ] crying si nu gasesc. Unde as putea sa ma duc puppy dog eyes sau cand apar mai multe rochii in magazin thinking. Funda puppy dog eyes :X

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Prin Eurostil sunt rochii de ocazie, sau la Valentino (strada 1 Decembrie si poti sa faci si la comanda). Si in centru sunt niste magazine cu haine pentru ocazii speciale. happy

3 răspunsuri:
| deliaaaaa a răspuns:

Rochii foarte faine si la moda poti gasi pe pimkie c&a sau h&m online sunt foarte faine si au o calitate suuper iti garantez eu numai de acolo imi iau haine sau redoute.ro sau kiabi.ri sau 3suiss.ro doar ca pe kiabi si redoute nu ii cine stie ce dar incearca pe toate daca vrei si ai sa gasesti ceva pentru tine. nococwinking

| aduade a răspuns:

Mai poti cauta pe site-ul acesta http://starshiners.com/.nu sunt foarte scumpe. Sper ca te-am ajutat