| georgiana0707 a întrebat:

sunt noua pe sitebig grin as vrea sa imi spuneti si mie cateva pareri daca nu va deranjez..peste cateva zile va fi ziua nasei mele de cununie si a fetitei mele de botez si nu am nici cea mai vaga idee ce cadou sa ii cumpar..ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Fiind nasa de cununie, ai putea sa ii cumperi un set de pat cu cearceaf, pilota, si ce mai contine un set.
Un set cu farfurii, cani, ceva util intr-adevar. Un esspresor (sau daca vrei ceva mai ieftin, poti incerca aparatele acelea Dolce Gusto- au preturi cuprinse intre 300-600lei), poti incerca tot asa ceva electrocasnice si electronice, n-ai cum sa dai gres cu ele, sunt mereu utile intr-o casa. Pupici si la multi ani nasei si fetitei!

| rocket a răspuns (pentru znstr):

Sunt de acord cu setul de pat sau seturi de vesela. Oricum, sunt de acord cu lucrurile folositoare prin casa. Multe lucruri de genul asta gasesti aici http://li.ro/k3kq si aici http://li.ro/batf Vezi ce iti place mai bine