| david1232 a întrebat:

Buna TPU! Am comandat ceva dupa eMAG pe 21 septembrie, pe 23 septembrie mi se spune ca comanda a fost predata curierului, astazi suntem in 28 si am primit un email in care mi se spune ca comanda a fost livrata si sa dau feedback dar eu nu am primit comanda iar pe site arata ca doar ca plata a fost acceptata!
Am incercat sa sun la relatii clienti dar nu mai esti disponibil.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Asteapta pana maine cand oamenii aceia sunt la program, caci acum e tarziu. Poti eventual lasa mesaj pe Facebook si te vor redirectiona cui trebuie.