| NicuNicuNicu a întrebat:

Salut TPU
Acum 3 zile am comandat niște jocuri pentru ps4 de la eMAG nu am mai comandat de la ei până acum si in optiunea urmarește comanda îmi spune că aceasta nici nu a fost predata curierului ce să fac?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca ai comandat de pe eMAG, ar fi bine sa fie prima si ultima data, nu sunt seriosi, trebuie sa astepti raspuns de la ei, nu ai ce sa faci, te poti duce la sediul din orasul tau, poate, doar poate sa aflii daca te pot ajuta ei, la telefon nu sta cu ei, ca nu rezolvi nimic te tine o ora degeaba.

| Cdolo a răspuns:

Aștepți