| kbbti a întrebat:

Am comandat un telefon la eMAG si fiindca nu sunt in oras am ales sa ridic din showroom produsul. In cat timp pot ridica comanda, caci eu stiu ca daca nu o ridici un timp se anuleaza si, in cazul meu pierd reducerea de 230 lei.

4 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Daca nu o ridici intr-un timp de 24-48 de ore, depinde.
Suna-i pe cei de la eMag si intreaba.

| kbbti explică (pentru vRemi):

Precizes ca am facut comanda in data de 31 pe la 2 noaptea, iar dimineata am primit email ca produsul este pe stoc si pot sa-l ridic. In 31 eMAG lucra, dar in 1 si 2 nu lucra. Eu maine (3) ajung in oras. Daca comanda expira in 48 de ore as fi pierdut comanda. Dar tinand cont ca in 1 si 2 nu s-a lucrat nu cred ca o prind.

| kbbti explică (pentru kbbti):

Cred ca o prind big grin oboseala

| kbbti explică (pentru vRemi):

Cred ca o prind big grin oboseala