| 4Cooled a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe EMAG si eu am un showroom in oras. Pe site zice ca pot ridica produsul chiar acum. Asta inseamna ca produsul care vreau sa il cumpar este in stock la showroom?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Dap, asta inseamna!
go get it tigerwinking

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai selectat showroom-ul din orasul tau si primesti acel mesaj da, produsul se afla in stoc in acel magazin. Dai comanda si te duci sa ridici de acolo.

| mihai69 a răspuns:

Dacă în aplicație (sau pe pagina web a produsului) ai selectat acel showroom, atunci da - e pe stoc la ei.

| FreundundM a răspuns:

Teoretic da. Practic, s-ar putea sa nu le aibă le stoc.

| petruhid33471 a răspuns:

Saluuut, http://bit.ly/DisponibilitateProduseEMAG poți verifica aici.