| anonim_4715 a întrebat:

Buna TPU.
Am cumparat un produs de pe thomann, unde ai dreptul de retur 30 zile. Am returnat produsul dupa 15 zile, dar inca nu a ajuns la sediul lor, iar imediat perioada de 30 zile este depasita. Astfel, intrebarea e, produsul trebuie sa fie inapoi la ei in 30 zile sau cererea de retur trebuie facuta in maxim 30 zile iar daca dureaza mai mult pana ajunge nu e o problema? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Cererea sa nu depășească 30 zile. Ca e clar că nu ajunge in 5 minute înapoi.