| FlorinCiokan a întrebat:

Hei. Ati mai returnat produse celor de la eMAG? Sunt pe cale sa o fac. Ce trebuie sa stiu dinainte?
Eu am doar o simpla chitanta ca am achizionat produsul de la ei chitanta de la curier.
Returnez produsul ca sa mi-l inlocuiasca cu altul. Primadata mi s-a spus ca dureaza mult pana ajunge la ei sa il verifice daca e la fel ca si cum a fost cand l-am primit si dupa vedem.
Acum mi s-a zis ca in momentul cand il predau voi primi de la curier un fel de cod si sa sun la eMAG cu acel cod imi vor trimite automat o noua comanda cu acelasi produs care v-a ajunge a 2 a zi.
Nu am mai facut asa ceva. nu am incredere deplina. Ce masuri trebuie sa iau sa nu iau " teapa "?

1 răspuns:
| VasyAlex a răspuns:

Fa o poza obiectului, chitantei.Incearca sa inregistrezi video conversatia cu curierul.