| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Am dat comanda de niste adidasi luni! De pe kry. fashion. si mi.au spus ca trebuie sa vina a doua zii, adica marti. este 4jum pe pe mine tot nu m.a sunat curierul. de ce? Si ce pot face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa fie 4 jumate ca e abia 3 jumate.

Curierul poate sa vina si la 7, insa stai linistit in perioada asta toti curierii sunt extrem de ocupati... probabil dupa Craciun o sa vina

| Gabi_Sfetcu_1986 explică (pentru suntserios):

Un prieten si.a comandat joia trecuta. si a venit vineri! cum la mine sa vina dupa craciun! adica frate... astea sunt firme private! nu mi se pare normal

| suntserios a răspuns (pentru Gabi_Sfetcu_1986):

Pune mana si suna atunci si zile si lor ca nu e normal