| vasrazvan27 a întrebat:

Am dat comanda de pe eMAG de soua produse, Si desi le-am ridicat pe site in arata ca nu desi au trecit cam 3zile de la ridicate. Plata a fist facuta cu un voucher

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca le-ai primit care e problema ta? Poate de gramatică. Nu au actualizat datele. Ti-e teama ca le mai primesti inca o dată?

| BeautifulSunflower a răspuns:

Pai si care e problema? N au updatat, asta e. Sa ti mai vina odata produsele n are cum. Probabil agentia de curierat n a anuntat inca, ca s-a predat coletul. Sunt cam lenesi astia.