| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut o comanda pe eMAG, cu plata prin ordin de plata, desi produsul a fost livrat si plata a fost facuta, mie imi apare pe cont ca si comanda neplatita...imi puteti spune de ce?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La aceasta intrebare iti pot raspunde doar cei de la eMAG!
Poate serviciul contabilitate nu a facut reconcilierea platitlor si incasarilor.
Poate sistemul lor contabil nu s-a updatat, poate nu au ai mentionat numarul de factura si banii sunt primiti, dar ei nu stiu cui sa-i aloce.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca a ajuns la tine... nu ar trebui sa iti faci griji, doar ai platit.

| Jus7t a răspuns:

Sună la băieții de la eMag, le zici că ai plătit și o să rezolve ei.