| Nadynaa a întrebat:

Buna TPU am intrat pe un site: elefant.ro si acolo aparea ca daca imi fac cont acum voi primi un voucher de 90 lei.Mi-am facut cont si acum as dori sa comand o carte dar nu stiu daca este adevarata faza cu voucherul...voi primi gratis cartea? Si transportul eu il platesc?

Răspuns Câştigător
| Alexia26 a răspuns:

Da, vei obtine reducerea, dar numai daca cumperi in valoare de 350 lei.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multe magazine au acest Voucher dar daca cumperi de la ei de o anumita suma. Vezi ca trebuie sa fie scris undeva. Probabil intre 300-500 lei