| dany179 a întrebat:

Am nev de ajutor urgent! Am spart un geam la sc si am vb cu diriginta si nu o sa patesc nimic, trebuie doar sa schimb geamul. Geamul e de 1 m pe 0, 30 m si e de ala vechi, gen cum avea bunica. Cat credeti ca o sa ma coste?

Răspuns Câştigător
| MadalinFLR a răspuns:

Daca nu e termopat poate fi schimbat imediat si poti taia un geam de pe acasa pe care nu il mai folosesti...o sa te coste kit-ul cred dar nu mult...maxim 50 lei tot. Nu cred ca este nevoie sa il schimbi cu tot cu rama laughing Deci, maxim 50 de leiwinking
Bafta! Funda?

3 răspunsuri:
| Ralucaa69 a răspuns:

Asa a patit un fost coleg de-al meu. A platit intre 50- 100 Ron, nu mai stiu exact.

| dany179 explică:

Eu nu treba sa platesc nimim, am posibilitatea sa cumpar orce fel de sticla vreau eu ( o s-o iau pe cea mai eftinaposibila, ca doar e scoala in ***) si s-o pun in locul celei sparte.

| AndreeaLupse a răspuns:

Nu stiu sigur dar oricumi nu te va costa mult! in jur de 50-150 lei, Funda?