| Kissdulce a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru urgent. Ce cadou i-as putea oferi prietenului meu tinand cont ca este o fire impulsiva? Dar unei prietene mai sensibile? Multumesc.

2 răspunsuri:
| angiiff a răspuns:

Buna, iti recomand set de tricouri (pentru el si pentru ea) gen, tricoul pentru el sa scrie "lo" si pe tricou tau sa scrie "ve". Daca te intereseaza am eu vreo 4 modele. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici". Sunt si cu scris si imprimeuri. Sunt la moda.

| vand1hainedama a răspuns:

Buna, iti recomand set de tricouri (pentru el si pentru ea) gen, tricoul pentru el sa scrie "lo" si pe tricou tau sa scrie "ve". Daca te intereseaza am eu vreo 4 modele. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici". Sunt si cu scris si imprimeuri. Sunt la moda.