| faster22 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru sunt cu o fata de 5 zile iar peste exact 5 zile e si ziua ei de nastere face 18 anihappy Ce as putea sa ii fac cadou tinand cont ca nu suntem impreuna decat de 5 zile? Cel mai frumos raspuns fundita mare.

5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mmmm...
deci 18 ani.
trebuie ceva special...
incearca asa.
in cazul in care va puteti intalni pe la ora 24 e perfect.adica exact cand e ziua ei de nastere.
trimite pe cineva sa-i duca o scrisoare si un trandafir.
in scrisoare scrie-i ca o astepti in locul x la ora y.
du-o intr-un loc frumos.intim.
exclus terasele zgomotoase sau chestii de genu.
ar fi frumos pe o plaja.sau la o piscina.
cadou ai putea sa-i faci o bratara de argint frumoasa. poate chiar sa aiba un pandantiv care sa exprime ceva.de ex o inimioara dragutsa.

| rox13yy a răspuns:

Poti sa ii faci cadou:un lantisor si un trandafir,sau o bratara; un buchet mare de trandafiri sau ce flori ii plac ei,un parfum,acum ca e vara mege sh o rochita draguta,sau un tricou,un deodorant, iar daca esti intr-o relatie in care puteti vorbi orice poti sa-i iei o crema depilatoare, sau un epilator.depinde de cum e sh relatia vostra.sau o placa de par,ori uscator de par,sau un ondulator(asta daca are parul mai lung sh stii ca foloseste asa ceva),o poseta,sau niste creme(daca stii de care foloseste),sau un gel de dus, sau o lotiune de protectie solara, un costum de baie
poti sa combini unele din ce am sp eu sh cred ca iese un cadou frumos

| Denyuzzu a răspuns:

Daca e o fata romantica sau ii place romantismul ar fi frumos sa te plimbi cu ea cu o seara inainte, sa priviti stelele, sau altceva. Drept cadou eu i-as lua un lantisor/bratara de argint... nu sunt chiar asa scumpe vreo 40 de lei am dat eu pe un lantisor cu un pandantiv stea love struck. Bafta! Si nu uita... majoritatea fetelor prefera romantismulwinking

| bella_5744 a răspuns:

Un cadou personalizat ar fi o idee buna... ceva legat de voi doi de relatia voastra, nu stiu ce gusturi are ea, tu ar trebui sa stii mai multe despre ea.Sa ii iei trandafiri rosii.

| shikari a răspuns:

Fai cadou o punga cu sloboz; 1