| Diana99624 a întrebat:

Buna, TPU! Am nevoie urgenta sa cumpar un pat pentru o persoana. Va fi folosit 3, 4 luni asa ca nu as dori sa dau mai mult de 400 de lei pe el. Am mai vazut astfel de paturi, dar nu sunt sigura daca merita, in sensul ca as dori sa fie totusi functional si nu pacaleala. Ati putea sa imi recomandati niste siteuri de incredere de unde as putea achizitiona? Sau chiar un magazin

Răspuns Câştigător
| Ana2920 a răspuns:

Pai poti cauta "paturi eMAG". Emag e un site SUPER care in totdeauna se tine de promisiune. Am comandat de enorm de multe ori de acolo si niciodata nu am fost pacalita + ca iti vin produsele in 3-4-5 zile mie cel mai mult mi-au ajuns in 3 zile

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia un pat pliant, cumperi individual o slatea potrivita pentru el și scapi ieftin, mai ales ca ai de gand sa il folosesti doar temporar. Poate că unele au inclusă in pret si salteaua. Suni si intrebi. :)

https://www.emag.ro/search/pat+pliant

| Catrice a răspuns:

250 patul, 250 minim salteaua...mai eftin de atât numa sh

| Diana99624 explică (pentru SmaraldAlbastru):

Ai comandat de acolo? Sau macar stii ca dunt produse ok?

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru Diana99624):

Produsele sunt în regulă. Raportul calitate preț este bun. Nu te aștepta să dai 300 lei și să ai parte de Dormeo Dolce Premium.

| Diana99624 explică:

Saltea am deja, deci nu se pune problema. Eu am untrebat strict despre pat. Iar in ce priveste calitatea, am specificat deja ca nu vreau sa fie cine stie ce piesa magnifica. E ceva temporar, deci doar sa se poata dormi un el si cam atat. Daca nu ai ceva bun de spus, treci peste

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Diana99624):

Ok, daca ai salteaua caută pe olx cadru pat nu sunt scumpe. Succes