| pisicutzza990 a întrebat:

Am o problema mare! Vreau sa-mi cumpar un tricou, problema este ca nu stiu de unde.Am fost intr-un magazin, l-am gasit dar costa 50 lei.Cam mult pentru un tricou.Era asa : era un maieu, iar peste el avea ceva pe o parte cu gauri.Stiti vreau site de unde pot sa gasesc? Sau vreun magazin din Moldova Noua, Timisoara sau Craiova?

2 răspunsuri:
| razzviy a răspuns:

Pai cauta si tu pe net shop-uri online de ca altfel... Bafta cu tricou big grin