| pisicutzza990 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti niste site-uri cu tricouri.Stiu,stiu,e toamna si eu vreau tricouri.Dar trebuie neaparat sa gasesc unul care arata cam asa : este un maieu, iar peste el ceva pe o parte, cu gauri.De obicei sunt pe negru sau albastru.Am gasit intr-un magazin, dar costa 45 lei.Tin cont si de pret, iar daca costa 35, 40 lei, l-am si luat.Va rog mult sa ma ajutati! Poate stit astfel de maieuri si in magazinele din Timisoara, Craiova sau Moldova Noua.

P.S. : Scuzati categoria!

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Cristina78 a răspuns:

Incearca si aici poate gasesti ce cauti, le trimiti un email si te lamuresc ei. www.tshirt-factory.ro