| Tania59 a întrebat:

Am primit din Franta o pereche de converse albi si as vrea sa stiu daca sunt originali sau nu.
O sa fac o scurta descriere a tenisilor : sunt albi, au doua limbi : prima este de culoare bleumarin mai deschis iar a doua mov, pe cea mov scrie "ALL STAR", nu au niciun R sub stea, pe talpa este scris in relief sa zic asa "CONVERSE ALL STAR", pe eticheta scrie ca sunt facuti in China.

Dau funda

5 răspunsuri:
| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

De ce conteaza daca sunt originali sau nu? Tot pantofi raman, lol.

| Tania59 explică (pentru AsuIepurasulDePlus):

Pai sunt persoane care inventeaza barfe si alte chestii si vreau sa stiu. Nu cred ca ai inteles ce am vrut sa zic.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns (pentru Tania59):

Am inteles, nu asta e problema. Ma indoiesc ca exista oameni care barfesc fiindca nu ai pantofi originali. Si daca te barfesc atunci ce faci cu pantofii? Ii arunci? Ii dai? Daca ii dai ca sa nu fi barfita din cauza lor atunci persoana careia ii dai nu o sa fie barfita la randul ei? Si oricum, daca sunt fake atunci nu se observa asa de repede, trebuie sa stai sa te uiti cu lupa sa vezi diferentele daca nu chiar cu microscopul.

| andrei00sb a răspuns:

Din pacate nu sunt originali... Cei originali au R sub stea asta stiu eu sigur. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Tania59 explică (pentru andrei00sb):

Cei care sunt facuti dupa 2009 nu mai au R sub stea, de aceea am mentionat.
Multumesc oricum :3