| MrLoveLife a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o dilema.Deci am niste blugi gri deschis la care vreau sa port pantofi negri dar nu stiu camasa ce culoare sa aiba camasa ca sa se asorteze frumos.Care are niste sugestii, sunt mai mult decat binevenite...

Ps:Am parul de culoare blond-saten(intre )

Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| Blackllove a răspuns:

Buna, culorile gri (de orice nuanta) si negru merg de obicei cu, culorile alb dar mai ales cu mov si roz da mare efect:eleganta, stil, rafinament!winking Sper ca ti-am fost de folos tongue

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gri deschis.

| VivyAne a răspuns:

Deci,griul si negrul merge cu culorile alb,mov,roz(in special cele deschise). Daca esti satena sau blonda cum spui tu,camasa poate gi alba, gri, neagra, albastra(turcoaz)sau culoarea ochilor. Tinuta depinde de ochi, dar si de accesorii. Sper ca te-am ajutat. :*