| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar niste bilete de pe Eventim.ro, si la comandare pot sa aleg intre "Livrare prin Curier" sau "Ridicare". Care este diferenta si in ce consta fiecare?

Răspuns Câştigător
| eAnne a răspuns:

Livrare prin curier, adica vine la tine o persoana cu o masina urca la tine la apartament si iti aduce biletele si platesti. Ridicare ori te duci la sediul lor, ori de la un loc anume, la aceasta faza ar trebui sa primesti detalii de la ei.

| StrangerInAStrangeLand a răspuns (pentru eAnne):

Multumesc mult, sincer nu era prea greu sa-ti dai seama anyway. ahahahah

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Livrarea = aduce acasa
ridicare = te duci la ei la sediu si il iei de acolo

| StrangerInAStrangeLand a răspuns (pentru uninvited66):

Multumesc c: nu era greu. Ma tog, e prima oara cand cumpar de pe net, i think