| petruta a întrebat:

Buna TPU am si eu o mare problema! nu imi mai merge youtubul de vreo luna si intru pe mozilia firevox si daca intru pe opera imi merge yotubul! Mia imi apare videoclipul dau acolo si imi zice sa Pentru a viziona acest videoclip, trebuie să treceţi la o versiune superioară a aplicaţiei Adobe Flash Player.
Descărcaţi aplicaţia de pe site-ul Adobe si eu o descarc si mi-a si activez si totusi nu imi merge plzz ajutati-ma ca dau funda multumesc!

1 răspuns:
| emma300 a răspuns:

Salut,da se mai intampla in unele cazuri de aceea ar fi bine sa iti reinstalezi widous-ul. Poate daca incerci sa iti instalezi internet explorer 9 ar merge. Daca nu merge asta inseamna ca este ceva defect undeva.Bafta!