| oanaoana63 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon dupa net si la un pret rezonabil si nu stiu de pe ce site sa iau .....si vreau sa va intreb daca stiti care dintre site-uri e de intredere...
VANZARI-GSM, Mobile.3e,TELEFONULTAU.EU,GSM-DISCOUNT....SI DACA ATI CUMPARAT CAND V-A ADUS COMANDA...

Răspuns Câştigător
| SmileyFace2 a răspuns:

Du-te pe eMAG ca sunt cei de incredere.am cumparat si eu un monitor pentru calculator si mi la adus in perfevta stare

| oanaoana63 explică (pentru SmileyFace2):

Hey eu as vrea sa imi iau dupa evomag? ce zici e bun ca site?

3 răspunsuri:
| adych a răspuns:

SI eu recomand tot eMAG sunt de incredere, si eu am cumparat telefoane, imprimante, sisteme audio de la ei si sunt foarte multumit: preturi OK, livrare rapida