| Aspargilius a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon de pe net. Ce site-uri de unde pot comanda unul nou stiti, in afara de emag.ro,evomag.ro,telefonultau.eu si okazii.ro?

Răspuns Câştigător
| Alexutu_8705 a răspuns:

Eu iti spun sa te duc la magazinul COSMOTE si sa iei un telefon la liber (nu este codat pe cosmote) si te mai sfatuiesc sa iei un Samsung (sunt la reducere)
Eu am cumparat un Samsung GT-S5230 (SAMSUNG STAR) si am dat doar 450roni
Normal pretul lui fara reducere era 700roni
Nu e neaparat sa cumperi telefoane pe internet.
Multumesc daca ai folosit raspunsul meu si multumesc oricum si daca nu folosesti ce am spus