| AdrianCXD a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon xperia play, dar nu de la orange deoarece pretul mi se pare prea mare si neactualizat. As vrea sa il achizitionez de pe acest site
http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-R800i-XPER IA-Play-Black.html
Parintii mei nu au incredere in niciun site de acest gen, daca ati cumparat cumva sau stiti pe cineva care a facut asta de aici, imi puteti va rog spune aici? Poate reusesc sa ii conving. Multumesc!

1 răspuns:
| LDEGM2100 a răspuns:

Telefonultau.eu e un site al unei firme ce importa sau cine stie de unde le ia (cred) telefoane si le vinde
la fel ca si eMAG e un site de incredere, nu e okazii sa vanda toti teparii
telefonul se vinde nou in cutie cu garantie si toate cele ca si la Orange
livreaza repede, produse de calitate, numai lucruri bune vei auzii despre ei
eu am cumparat de la ei un Samsung galaxy young s6310 si sunt foarte seriosi