| andrewhyper a întrebat:

As vrea sa stiu ce telefon sa-mi cumpar dintre Samsung galaxy gio, Nokia asha 300 si Nokia asha 303?

Răspuns Câştigător
| xbetz a răspuns:

Samsung Galaxy Gio... I Like

10 răspunsuri:
| Marybm a răspuns:

Sincer eu mi-as cumpara Samsung dalaxy gio, pentru ca samsungurile sunt cele mai bune in touch

| Alcs a răspuns:

Salut vezi pe www.telefonultau.eu si la fiecare telefonul ai pareri mai jos :)

| delonia a răspuns:

Eu am vrut asa 300 si nu aparuse inca in magazine si am fost incapatanata si nu am mai asteptat si mi-am luat c3. pe mine nu ma pasioneaza touch screen-urile ca eu am nevoie de butoane dar de cand am c3 m-am obisnuit cu qwerty asa ca dupa mine as lua un asa si chiar 303. acum depinde de tine si de ce tel ai avut inainte.

| xoxolavxoxo a răspuns:

Eu zic Samsung Galaxy Gio. Dar tu alegi ce telefon iti place tie.

| scienceftw a răspuns:

Mai bine mai strange ceva bani si ia-ti un Galaxy Ace. E mult peste Gio da performanta dar nu foarte mult ca pret. Eu am Ace si sunt foarte multumit de el.

| znstr a răspuns (pentru scienceftw):

Si eu tot Galaxy Ace am, din decembrie si nu are absolut nimic. Totul ii merge perfect, ti-l recomand. Daca nu, mergi pe Gio decat pe Asha. Bafta!

| Barbiiie a răspuns (pentru scienceftw):

Cat costa gio la abonament la Orange?

| andrewhyper explică (pentru Barbiiie):

Vreo 20 euro sau 30

| Barbiiie a răspuns:

Buna, Samsung galaxy gio la abonament la Orange cat costa?
Eu zic sa-ti iei un Samsung galaxy ace, 50 e la abonament big grin

| Andrei_3202 a răspuns:

Samsung galaxy gio