| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna tpu.Cand mi-am cumparat telefonul Nokia c3, nu a avut in cutie cablu de date,si chiar nu inteleg de ce. Faza e ca eu pun poze si melodii pe telefon cu un cablu de date de LG, se poate intampla ceva cu telefonul...adica ma gandesc, ca nu e cablul de Nokia.straight face (Scuzati cacofonia).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu e nimic si eu folosesc incarcator de Samsung pe telefon LG si nu mi s-a intamplat nimic si la fel si cu USB-rile ca am usb bone pe telefon LG la mp4-ul matusii mele foloseste incarcator si usb Motorola, cum am spus nu se inpampla absolut nimic si bafta in continuare.

4 răspunsuri:
| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Nu se va intampla nimic cu telefonul Nokia, fi pe pace... Dar sa iti dau un sfat... Nu-ţi mai lua Nokia că nu mai e atat de bun.

| Kamasutra112 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai calm! se potrivesc la mufe si eu fac acelasi lucru cu N95 folosesc cablu de Motorola