| geo1200 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Sony Ericsson Satio si Nokia 5730 XpressMusic.

Sony Ericsson Satio m-ar ajuta foarte mult la fotografi adica nu ar trebui sa mai iau aparatul foto dupa mine cad plec undeva dar la nokia 5730 m-ar ajuta foarte mult tastatura pentru sms pentru internet mess etc. dar tinand cont ca si sony ericson-ul are tastatura aproape la fel doar ca e pe touchscreen. sunt indecis voi ce ati alege? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| perfectgsm a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa tie nu noua. Daca vrei sa iti cumperi un telefon pe care sa il ti o vreme si sa fi multumit(a) de el atunci nu conteaza doar "ce poate face" telefonul ci si cum arata, ce dimensiuni are etc. Sper sa iti fie de ajutor acest http://www.gsmarena.com - te uiti acolo in partea dreapta sus si cauti "cu scurtatura" modelele alese de tine si cel mai bine ca sa iti fie mai usor le copiezi in word si le studiezi. Si asa o sa vezi pe care il preferi mai mult. Succes! Sa ne spui si nou daca vrei pana la urma ce model ai ales!;)

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

As alege un telefon care sa ma ajute la ortografie!

| Buttercup30 a răspuns:

Nokia 5730

| geo1200 explică:

Am ales Sony Ericsson Satio pentru ca am avntajul cu camera, Touchscreen-ul si cu scrisul nu e o problema pentru ca am tastatura aporape identica doat ca e p Touchscreenwinking si accepta card pana la 16 gb. mersi mult!