| blockbuster a întrebat:

La care se aude mai tare? Nokia N900 sau Sony Ericsson Satio? eu as vrea touchscreen si sa se auda tare, dar nu gasesc nici unul...

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un dealer de telefoane mobile si sa-ti dea toate detaliile. Sper sa gasesti un angajat cu o experienta mai mare si sa te ajute cu toate detaliile tehnice. Depinde unde ai abonament sau cartela. Incearca la mai multi dealeri si dupa aceea te hotarasti ce sa iei. Bafta!

1 răspuns:
| ed23tm a răspuns:

Cel mai bine se aude la sony ericsson satio.
Are boxe mai mari.