| blockbuster a întrebat:

Care e mai bun dintre Nokia n73, Nokia n95, Sony Ericsson Satio sau Nokia 5800 XpressMusic? As vrea un telefon care sa se auda mai tare muzica, sonoru cand vorbesc cu cineva sa nu fie ca la alcatel din 60. Care credeti ca e cel mai bun din toate acestea? Caut ceva sa se auda foarte tare muzica, sonoru. Va rog, daca stiti si alte telefoane pe langa acestea, recomandati-mi.

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Eu am n95 (8gb black) si sincer sa iti zic nu pot sa tin castile la ureche cu volumul dat la maxim. Mie mi se pare foarte bun telefonul pentru ce a fost menit sa faca. Ti-l recomand cu caldura. Daca nu poti merge pe 5800, sunt sigur ca e la fel de bun pentru ce cauti tu ca telefonul meu. Despre satio un NU clar. Daca dpdv al muzici s-ar putea sa fi multumit, in rest telefonul e praf.

P. S. NU recomand telefoane nu touchscreen. Trebuie sa fi si mai grijuliu cu ele si sunt si mai greu de controlat. Eu am avut ocazia sa probez 2 telefoane samsung cu touchscreen si drept sa iti spun sunt incredibil de proaste. Controlul foarte foarte aiurea. Nu raspunde mai de loc la comenzi cum ar trebui.

6 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Buna. Eu am Nokia 5800 si sunt foarte multumit de el - poti vedea si filme pe el direct de pe TV, sa sculti muzica si sa vizionezi videoclipuri in HD. Ca si sunet, e foarte ok...castile originale sunt soround si la maxim nu mai auzi nimic pe langa tine( de 2 ori am ratat statia la metrou ca nu am auzit ce zicea acea tanti). Cred ca le combina pe toate: Telefon(doar e Nokia, chiar nu am ce sa ii reprosez), Music(are cam tot ce iti trebuie pentru multimedia) si SmartPhone(Bluetooth, Wifi, GPS, TouchScreen). Sincer, sunt foarte multumit de el. Ca si idee, doar doi producatori sunt ok la telefoane: iPone(cam scumpi totusi) si Nokia(mereu calitate ireprosabila). Bafta!

| autoboy a răspuns:

Am avut N73, am avut N95, Stiu ca daca iti sugerez iPone ma crezi idiot... dar cam asta ar fi modelul... nu deranja in metrou! crede-ma, decat sa ai pe unu' care iti urla in boxe stiu eu mai ce refren, ia-ti ceva serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e asta frate? Normal ca Satio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este n73 dar mai este si Samsung pe sine j700 care se aude ca un casetofon daca ii bagi codu de sunet bafta la alegere dintre telefoane sal alegi pe cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-ti spun cam un 5800 xpress music si se aude foarte tare si misto