| NoImage11 a întrebat:

Azi la scoala am facut Secret Santa, adica dintr-o palarie trebuie sa tragi un bilet cu numele unui coleg si acelui coleg ii faci un cadou. Habar n-am ce sa-i iau, poate va vine vreo idee. Trebuie sa-i fac cadou unui baiat care este foarte pasionat de steagurile lumii dar nu am nicio idee.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Cumpara-i dulciurile specifice mai multor tari.
2) Cumpara-i o minge cu stegul unei tari.
3) Cumpara-i postere cu steagurile lumii sau cu cantareti din mai multe tari.
4)Fă-i cadou un album cu amintirile lui cu tine.

2 răspunsuri:
| ALOALO123 a răspuns:

Poti sa ii iei un poster pe aceasta tema
Cumpara niste dulciuri din diferite tari si daruiestele lui(daca nu mergi nicaieri gasesti la Lidl ca se fac tot felul de saptamami:americane, grecesti, frantuzesti etc.)

| Chihaialexs a răspuns:

Si noi trebuie sa facem asta si va fi foarte enervant...dar poti sa ii faci un colaj sau un album cu poze trase la xerox cu toate steagurile lumii sau daca ii plac limbile straine un dictionar romana-limba care ii place!