| Anonim1416 a întrebat:

Zilele astea, la scoala am facut "secret santa"( tragi un bilet cu un coleg si ii iei un cadou).mie imi picase un baiat, iar colegului meu( il numesc "x"), i-a picat fata de care imi place. logic, ca m-am rugat de el sa facem schimb, si a acceptat.i am mai spus doar unui coleg ca am facut schimb si ca eu ii iau cadou( il numesc "y"). intre timp, "y" i-a spus unei fete, iar aceasta a aflat ca "y" i-a spus fetei de care imi place ca eu ii dau cadou, si ca am facut schimb.aceasta s-a suparat rau si nu stiu ce sa fac, va rog frumos, URGENT

Răspuns Câştigător
| Sensity a răspuns:

Nu inteleg de ce s-a suparat. Mie mi-ar placea ca un baiat sa faca un gest asa de frumos. Acum nu ai ce sa faci. Trebuie sa astepti sa îi treaca suparerea si sa speri ca poate va intelege ca nu ai avut intentii rele.

| Anonim1416 explică (pentru Sensity):

Ms mult, dar n-are rost sa mai incerc! Acum ma simt prost, pentru ca ca s-a suparat, si se mai iau si prietenele ei de mine

5 răspunsuri:
| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Spune-i ca o placi. Exprima-ti frumos sentimentele fata de ea.

| Vagos a răspuns:

Nu stiu

| Anonim1416 explică:

P.S.: toate prietenele ei acum ma injura

| Anonim1416 explică:

P.S.": i am spus ca o plac si nu a reactionat bine, iar acum prietenele ei ma injura