| Katherine20 a întrebat:

Cât costă transportul pe elefant.ro dacă vreau sa cumpar o carte? happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie mare si lat pe site

http://www.elefant.ro/pagini/intrebari-frecvente-7.html#cum-livram

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Care sunt taxele de livrare?

Valorile afisate includ tva. Aceasta taxa de livrare se va adauga la valoarea comenzii, astfel incat pretul achitat la curier pentru a intra in posesia pachetului va reprezenta costul comenzii, plus taxele de livrare.

Tarife curierat rapid:

Livrare in Bucuresti in 24 de ore: 9.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Carte/Muzica/Film/Jucarii)

12.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Fashion/Parfumuri&Cosmetice/Home&Deco/Electronice/Bebe&Copii)

Livrare in tara in 24-48 ore: 9.9 lei ( Pentru comenzile care includ produse din categoriile Carte/Muzica/Film/Jucarii)

12.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Fashion/Parfumuri&Cosmetice/Home&Deco/Electronice/Bebe&Copii)

*Tarifele includ taxa de ramburs" - SURSA :
http://www.elefant.ro/pagini/intrebari-frecvente-7.html#cum-livram

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo unde faci comanda, pana a finaliza comanda, iti va cere sa bifezi modalitatea de plata si iti va afisa si costurile

| Maria00Ioana a răspuns:

Buna, in toata tara 9, 9 lei pentru carti happy