| BalonashCuHeliu a întrebat:

Ce parere aveti de site'ul Mercador.ro? E de incredere? Vreau sa comand ceva de acolo. Pot fii sigura ca nu imi dau teapa?

Răspuns Câştigător
| mariaionita94 a răspuns:

E de incredere, poti comanda dar grija mare la andreea focsani care are botine haine si alte chestii ca a dat multe tepe de aici de pe site, nu trimite produsele
http://mercador.ro/utilizator/answer/4309452/?action=answer&id=4309452

1 răspuns:
| darielle a răspuns:

Mda pare un site de incredere...eu mi-am comandat de acolo ceva si totul este in regula.
COMANDA LINISTITA!