| TotEuMa a întrebat:

Site'ul Bestial.ro e de incredere nu? Adica vreau sa comand mai multe produse si sper sa le primesc p toate rolling on the floor).

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

E chiar ok.Şi eu mi-am mai comandat de pe el şi n-am avut probleme.

| ThePoet a răspuns:

Da, e de incredere. Daca as sta sa calculez cred ca am dat mai mult de 20 de comenzi acolo si am cheltuit undeva peste 300 de lei la ei pe site. Daca nu e cel mai bun pe care-l stiu atunci nu stiu care poate fi. Recomand cu toata sincertiatea!

| tunary a răspuns:

Siteurile care au domeniu cumparat sunt de incredere. Daca intri pe site-uri cu.net sau .blablabla.com sa nu ai incredere.Deci da poti sa-ti comanzi linistit, este si o persoana de contact acolo, o sa vezi ca dupa comanda o sa te sune ei ca sa fie siguri ca tu ai comandat happy

| TotEuMa explică (pentru tunary):

Linistita rolling on the floor)))... mersibatting eyelashes

| tunary a răspuns (pentru TotEuMa):

Ma scuzi :* ^^

| TotEuMa explică (pentru tunary):

Nu face nimic :* rolling on the floor))

| PsychoGirl a răspuns:

Daca nu le primesti pe toate poti trimite coletul inapoi. Cel putin asa era inainte.
Dar de cate ori am comandat pana acum de pe bestial.ro a venit totul ok. Iar ca si cadou mi-au trimis de fiecare data un tricou sau un accesoriu.
happy

| TotEuMa explică (pentru PsychoGirl):

Mersi, ma bazez pe raspunsurile voastre :*