| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri stiti de unde pot comanda o rochie asemanatoare cu aceasta-ma refer la rochita neagra.Nu vreau sa imi dati site-uri cu imbracaminte,asa,pentru ca pur si simplu vand imbracaminte, vreau sa imi dati site-uri care vand imbracaminte vintage sau stiti voi ca are rochii asemanatoare cu aceasta.Merci! FUNDAA! happy

5 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| fdhgcvnb a răspuns:

Http://www.karena.ro/......-vintage!/
Aceasta este rochita[prima, cea neagra]! Merci, uitasem sa pun link-ul! :))

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Care aceasta laughing? Nu ai lasat niciun link cu vreo rochie sau cevastraight face

| fdhgcvnb a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Uite,acum am pus link-ul, merci apropo, uitasem! happy

| delia_6094 a răspuns:

Scrie pe gooogle abbey dawn.e firma lui avril avinge
sper ca te-am ajutatwinking