| Anonima1717 a întrebat:

Vreau sa va cer parerea despre rochita asta:

http://www.sundayfashion.ro/imbracaminte/fete/rochii/roc hie-rita-belt/
Astept cat mai multe pareri.

8 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Mi mi se pare super cute.

| Ys a răspuns:

Buna wow foarte draguta si simpla.Dar pentru ce eveniment?

| Anonima1717 explică (pentru Ys):

Nu stiu...cand am vazut-o mi-a placut mult dar ma gandesc ca ar fi ok pentru festivitatea de la sfarsitul anului scolar, dar pana atunci mai este.

| Ys a răspuns (pentru Anonima1717):

Oricum este frumoasa si cred ca s-ar potrivi pentru sfarsitul anului scolar.

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Rochita este foarte misto! Poarto sanatoasa!

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Rochia este frumoasa!

| Begin101010 a răspuns:

Wow.mi-a placut mult rochita!
Culoare aceasta acum esti in voga, si mi se pare foarte misto! Daca vrei s-o cumperi, nici nu te gindi mult, cu siguranta ia-o.dar daca ai cumparat-o deja ma bucur pentru tine! As vrea si eu asa o rochita! Bafta! Funda te rog!

| Curiosul21 a răspuns:

Ce pot sa spun....Foarte draguta!