| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare de doua ori[:))]:ce site-uri stiti de unde pot comanda o rochie asemanatoare cu aceasta-ma refer la rochita neagra.Nu vreau sa imi dati site-uri cu imbracaminte, asa, pentru ca pur si simplu vand imbracaminte, vreau sa imi dati site-uri care vand imbracaminte vintage sau stiti voi ca are rochii asemanatoare cu aceasta.Merci! FUNDAA! :)

http://www.karena.ro/moda/rochii-de-seara/rochii-de-sear a-__-alege-vintage!/

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Scuze ca nu ti-am raspuns ieri. Am vazut linkul si niste rochii asemanatoare am vazut prin magazinul Tina-R, Pull&Bear. Mergi in Afi palace, acolo sigur trebuie sa gasesti ceva de genul.

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Din cate observ nu merge linkul pozei, dar sfatul meu e sa lasi rochiile, pantofii si pantalonii de pe net, in favoarea hainelor cumparate direct din magazin. Am mai avut experiente cu comenzile de pe net, si marimile nu corespundeau, culorile nu erau aceleasi si materialele lasa de dorit. Cel mai bine mergi intr-un magazin (Daca esti din Bucuresti, incearca in Unirea Shopping City, e plin de rochii), probezi, si din sutele de rochii de acolo, macar 1 tot gasesti. Pupici!

| fdhgcvnb a răspuns (pentru znstr):

Stiu ce spui, si eu prefer sa le cumpar,, live,, insa acum caut un anume model de rochie:uite, il mai pun odata:
http://www.karena.ro/......-vintage!/

| znstr a răspuns (pentru fdhgcvnb):

Scuze ca nu ti-am raspuns ieri. Am vazut linkul si niste rochii asemanatoare am vazut prin magazinul Tina-R, Pull&Bear. Mergi in Afi palace, acolo sigur trebuie sa gasesti ceva de genul.