| Rockat a întrebat:

Cine ma poate ajuta. Pe vineri trebuie sa duc la scoala un cadou pentru colegi, problema e ca nu stiu daca va fi fata, baiat sau chiar doamna diriginta, voi extrage in acel moment.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O bratara

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O agenda pe 2014

| pwp a răspuns:

Mersi de funda happy

| Florenta16 a răspuns:

Poti lua ceva unisex. Daca ai talent, deseneaza ceva, si pune-l intr-un plic, sa para ceva mai dubios, sa nu se stie ce se afla acolo. Daca nu, cumpara tu o felicitare. Nimic nu descrie sarbatorile mai bine ca o felicitare de Craciun!