| anonimulllll a întrebat:

Va rog ajutati-ma am 13 ani si sunt in clasa a 8a... doamna diriginta ne-am pus pe fiecare elev in parte sa alegem un biletel dintr-o caciula( in caciula aia era numele tutror elevilor ) si am extras un baiat si lui trebuie sa i fac cadou (dira ne-a spus ceva simbolic ) si problema e ca nu stiu ca ce i dau si joi trebuie sa i duc la scoala. multumesc, scuzati daca nu m-am exprimat cum trebuia.

1 răspuns:
| EuphoricEyes a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o esarfa, sau un fular..si pe langa ceva simbolic de Craciun, sau pur si simplu i-ai putea lua un ren de plus. Daca as fi in locul tau, cam asa ceva i-as lua. Succes!:*